Hulajnoga elektryczna KuKirin M4

2 299,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie
Ilość:
Obecnie brak na stanie
payment

Gwarantowana szybka dostawa

Koszt dostawy już od 0,00 zł

Hulajnoga KuKirin M4, przystępna cenowo i do tego niezawodna!

Postaw na niezawodność oraz inny sposób myślenia o jeździe na hulajnodze elektrycznej. Zapomnij o korkach, o długich dojazdach do domu rano i po południu. Teraz pokonasz każdą drogę szybko i wygodnie. Kugoo Kirin M4 o mocy 500W dostarczy Ci mocnych wrażeń, a przy niskiej wadze przejedziesz na niej więcej kilometrów!

Po prostu wsiadasz i jedziesz! Przyspieszasz i zwalniasz jednym przyciskiem!

Wszystko jest dosłownie intuicyjne! Bezszczotkowy silnik ma 3 tryby prędkości i silnik o mocy 500 watów. Dzięki temu hulajnoga osiąga zawrotne 43 kilometry na godzinę. A ogromna bateria o pojemności 10000 mAh pozwoli Ci przejechać aż 45 kilometrów. Dojedziesz wszędzie i zawsze na czas.

Hulajnoga Kugoo Kirin zapewni Ci całkowite bezpieczeństwo i komfort jazdy. Pompowane koła 10-calowe zapewniają przyczepność, amortyzację i prędkość, a w dodatku łatwo kupisz w Polsce nową oponę. Łatwo pokonasz wzniesienia i górki o stromiźnie do 15 stopni. Klasa wodoodporności IPX4 gwarantuje całkowite bezpieczeństwo jazdy w deszczu, a podwójny system łagodzenia wstrząsów i podwójny hamulec oznaczają zero stresu i czystą przyjemność z jazdy.

KukirinM4

Szczegółowe odniesienia

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij