Mobiway - Serwis hulajnóg elektrycznych, zostaw hulajnogę w dobrych rękach.

Eksperci od hulajnóg w sercu Europy

W samym sercu Europy, wyróżniając się spośród innych, mniej zaawansowanych warsztatów, zespół Mobiway z niezrównanym zaangażowaniem i precyzją dba o każdy, nawet najdrobniejszy element Twojej elektrycznej hulajnogi.

Jako flagowy serwis na kontynencie, gwarantujemy holistyczną opiekę, obejmującą zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny dla imponującej gamy e-pojazdów. Z dumą stajemy na straży jakości i niezawodności wiodących marek w branży, takich jak Techlife, Vsett, Tibo czy Teverun.

 

Twoja hulajnoga w najlepszych rękach!

Nasza siła tkwi w doświadczeniu i wszechstronności naszego zespołu - od mechaników, przez specjalistów od elektroniki, aż po ekspertów od baterii. Wspierani przez sprawdzone procesy oraz dostęp do pełnej gamy części zamiennych, gwarantujemy, że Twoja naprawa zostanie przeprowadzona sprawnie i dokładnie. Co więcej, przez cały czas trwania naprawy będziesz na bieżąco informowany o każdym jej etapie. Nasz serwis to nie tylko naprawa, to przede wszystkim zaufanie i pewność, że Twoje urządzenie jest w najlepszych rękach.

Ekspertyza i Precyzja w Serwisie Rowerów Elektrycznych

W Mobiway.pl rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie Twojego roweru elektrycznego w doskonałym stanie. Dlatego oferujemy profesjonalny serwis naprawy rowerów elektrycznych, zapewniając, że Twój sprzęt będzie działał płynnie i bezpiecznie. Nasz zespół ekspertów posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w naprawach rowerów elektrycznych, gwarantując najwyższą jakość usług.

Specjalizujemy się również w profesjonalnych naprawach akumulatorów do rowerów elektrycznych. Nasz zespół ekspertów dokładnie diagnozuje i naprawia wszelkie problemy z akumulatorami, zapewniając ich długą żywotność i optymalną wydajność. Bezpieczne i skuteczne rozwiązania dla Twojego e-roweru!

 

STREFY MOBI

Strefa napraw elektroniki

Specjalizujemy się w zaawansowanych naprawach elektroniki stosowanej w pojazdach elektrycznych, oferując kompleksowe usługi związane ze sterownikami, wyświetlaczami, przetwornicami oraz silnikami.

Strefa napraw i budowy baterii

W strefie baterii mobi prezentuje się jako ekspert w dziedzinie akumulatorów litowo-jonowych. Dysponując zaawansowanym sprzętem i bogatym doświadczeniem, oferujemy badania kondycji oraz pojemności akumulatorów litowo-jonowych, diagnostykę potencjalnych uszkodzeń oraz naprawę płyt BMS.

Strefa naprawy mechanicznych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawach pojazdów elektrycznych, specjalizujemy się w wymianie dętek, opon, elementów hamulcowych takich jak tarcze, klocki czy bębny, a także w konwersji na hamulce hydrauliczne oraz wymianie łożysk i amortyzatorów.

Strefa testowa

Po każdej naprawie gwarancyjnej lub płatnej, wszystkie przez nas naprawiane pojazdy elektryczne przechodzą kompleksową serię testów. Sprawdzamy płynność jazdy, efektywność hamulców, działanie amortyzatorów, poprawność funkcjonowania elektroniki oraz ogólną kondycję konstrukcyjną i elementów łączonych.

Strefa części zamiennych

Jako centralny polski serwis dysponujemy magazynem części zamiennych liczącym ponad 1000 indeksów. Automatyzacja procesów pozwoliła na stały dostęp do wszystkich dostępnych elementów.

Pomoc techniczna

Nie stronimy od pomocy, odpowiadamy na pytania, doradzamy i staramy się rozwiązywać problemy szybko, konkretnie oraz profesjonalnie. Zależy nam na tym, aby w sposób jasny i przejrzysty wyjaśnić klientowi co dzieje się z jego pojazdem, na jakim etapie jest serwis oraz jakie prace muszą zostać wykonane.

Kompleksowa opieka nad Twoim e-pojazdem

Każda naprawa, niezależnie od jej skomplikowania, jest dla nas wyjątkowa. Po jej zakończeniu, każdy pojazd przechodzi przez serię rygorystycznych testów, które gwarantują jego pełną sprawność. Sprawdzamy nie tylko podstawowe funkcje, takie jak płynność jazdy czy efektywność hamulców, ale również skupiamy się na detalach, takich jak poprawność działania amortyzatorów czy kondycja konstrukcyjna pojazdu.

 

 

FAQ -  najczęściej zadawane pytania

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Kontakt z naszą firmą jest możliwy zarówno telefonicznie pod numerem 720 705 705 wew.2  jak i mailowo: serwis@mobi.pl

Jakie urządzenia naprawiacie?

Jako Spółka Mobi.pl prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny pojazdów takich jak:

  - hulajnogi elektryczne

  - elektryczne wózki inwalidzkie

  - inne małe e-pojazdy

Jesteśmy serwisem centralnym marek: Techlife, Vsett, Tibo, Airwheel. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w naprawach e-pojazdów, stąd jako użytkownik możesz mieć pewność, że Twój pojazd znajduje się w rękach fachowców.

Czy naprawiacie uszkodzone części, czy tylko wymieniacie na nowe?

Mobi.pl oferuje naprawę elektroniki pracującej w sprzedawanych przez nas produktach:

   - sterowniki

   - wyświetlacze

   - przetwornice

   - silniki

Większość podzespołów mechanicznych, ze względów bezpieczeństwa, jest wymieniana na nowe.

Wymienię u Was dętkę lub klocki hamulcowe?

Oczywiście. Świadczymy usługę wymiany dętek, opon, klocków, tarcz hamulcowych oraz naprawy hamulców bębnowych.

Możemy również wymienić w Twojej hulajnodze hamulce tarczowe mechaniczne na hydrauliczne.

Wydaje mi się, że przejeżdżam mniejszy dystans niż kiedyś. Możecie sprawdzić moją baterię?

Jak najbardziej. W naszej ekipie są specjaliści z tego zakresu. Możemy sprawdzić akumulator na przeznaczonych do tego urządzeniach i w razie potrzeby dokonać jego naprawy.

Ile jest gwarancji na Wasze pojazd?

Zarówno w przypadku hulajnóg jak i wózków akumulator jest objęty 12-to miesięczną gwarancją, części mechaniczne mają 24 miesiące gwarancji.

W jaki sposób zgłosić naprawę?

Poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie:

www.mobiway.pl/info/usterke-zglos.html

 Tam również znajdują się wszystkie informacje na temat przygotowania urządzenia do wysyłki, listu przewozowego oraz obowiązujących terminów.

Długo się czeka na naprawę?

Do 28 dni od momentu odebrania przesyłki przez serwis, niemniej dokładamy wszelkich starań, żeby użytkownik jak najszybciej otrzymał swoje urządzenie i mógł dalej cieszyć się z jazdy i w ogromnej większości przypadków nam się to udaje.

Jak kupię części na mobiway.pl, też dostanę gwarancję?

Na część podzespołów kupowanych za pośrednictwem naszej strony internetowej udzielamy gwarancji 12 miesięcy.

Czy udzielacie gwarancji na odpłatną naprawę akumulatorów?

Oczywiście, wszystkie odpłatnie naprawiane przez nas akumulatory dostają 6 miesięcy gwarancji.

Kiedy mogę stracić gwarancję?

Gwarancję można utracić, jeżeli w trakcie jej trwania nastąpi nieautoryzowana ingerencja w instalację elektryczną czy baterię. Można również ją stracić używając urządzenie niezgodnie z przeznaczeniem, lub w nieodpowiednich warunkach opisanych m.in. w instrukcji obsługi.

Czy na czas naprawy dostanę od Was sprzęt zastępczy?

Niestety, na czas naprawy serwis nie udostępnia urządzenia zastępczego.

Czy odblokowanie hulajnogi elektrycznej spowoduje utratę gwarancji?

Nie. Odblokowanie hulajnogi elektrycznej za pomocą przecięcia odpowiedniego przewodu, nie spowoduje utraty gwarancji.  Instrukcje prawidłowo odblokować hulajnogę znajdują się na naszym kanale YouTube.

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij