30 dni na zwrot

Masz możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość z MOBI do 30 dni daty otrzymania towaru . Nie musisz podawać powodu zwrotu! Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem możliwość zwrotu 30 dniowego dotyczy tylko Konsumentów. Oznacza to, że kupując produkt na użytek firmowy (z fakturą zakupu z numerem NIP przedsiębiorstwa) nie będziesz mógł skorzystać ze zwrotu 30dniowego.

W przypadku zwrotu lub wymiany kupujący odsyła towar w opakowaniu fabrycznym na swój koszt na adres sklepu MOBI, ul. Tarnogórska 241, 44-105 Gliwice

 

Zwracany lub wymieniany towar powinien być fabrycznie nowy, posiadać oryginalne opakowanie (w stanie nienaruszonym) i nie powinien nosić nieodwracalnych śladów użytkowania.

Zwrot należności otrzymasz w takiej samej formie, jak dokonana płatność. Zwrot należności za towar odbywa się na podstawie fizycznie zwróconego towaru wraz z odesłaną przez Kupującego informacją o numerze rachunku bankowego w przypadku płatności za pobraniem i przelewem zwykłym, na który ma nastąpić zwrot należności, w terminie do 14 dni przelewem na wskazany rachunek bankowy.
Nie przyjmujemy zwrotów towaru za pobraniem.

Ważne informacje

Nie przyjmujemy towarów, od zakupu których odstąpiono po upływie terminu przewidzianego w Regulaminie  Sklepu internetowego,

Przyjmujemy jedynie towary w stanie niezmienionym. Zwracany towar nie powinien zawierać nieodwracalnych zmian, a te które ewentualnie nastąpiły nie powinny być większe niż wynika to z czynności związanych z zapoznaniem się z towarem.

W przypadku zapłaty za produkty kartą podarunkową to zwrot pieniędzy odbywa się w ten sam sposób czyli na kartę podarunkową.

W przypadku dopłaty do karty podarunkowej cała kwota jest zwracana na kartę podarunkową

Klient który dokonał zakupu kartą podarunkową to zaakceptował regulamin mobiway.pl i tym samym zgodził się na to aby środki zostały zwrócone wyłącznie na kartę podarunkową.

 

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij