Dofinansowanie na rower elektryczny

Wiele miast w Polsce planuje realizację dofinansowań na rowery elektryczne w 2024 roku. Środki pochodzą z Funduszu Ochrony Środowiska,  a akcja ma zachęcić ludzi do korzystania z tego ekologicznego środka transportu.

Do tej pory dofinansowania zostały uruchomione w 2 miastach (na dzień 12.01.2024) te miasta to Gdynia oraz Białystok. W obydwu tych miastach można ubiegać się o dofinansowanie na kwotę 50% wartości e-roweru jednak nie większą niż 2500 zł.

 

Przykładowe wyliczenia zakupu roweru z dofinansowaniem

Przy zakupie roweru elektrycznego w Mobiway, otrzymujesz imienną fakturę VAT, dzięki której możesz starać się o dofinansowanie na rower elektryczny

Faktura Polska VAT = DOFINANSOWANIE DO 50%

Nasz dokument sprzedaży jest zgodny z Polskimi przepisami wystawiony przez podmiot zarejestrowany w Polsce z Polskim numerem NIP, dokument sprzedaży posiada naliczoną stawkę VAT. 

Chodź na ten moment nie wiadomo, które miasta i powiaty przystąpią do akcji dofinansowania warto wybrać rower w Polskiej firmie, która wystawia dokumenty sprzedaży zgodny z Polskimi przepisami na podstawie, którego można ubiegać się o zwrot środków.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty a w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij