Hulajnoga elektryczna Kukirin G2 Pro

3 199,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie
Ilość:
Obecnie brak na stanie
payment

Gwarantowana szybka dostawa

Koszt dostawy już od 0,00 zł

Hulajnoga elektryczna Kugoo Kirin G2 PRO to niedoceniana hulajnoga i godnych parametrach!

Wyposażona w potężny silnik 600W, silnik 600W o podwójnym odprowadzaniu ciepła zapewnia wysoką moc oraz pozwala osiągać prędkość maks. 45km/h i maks. kąt wspinania 20°, czyniąc Twoją jazdę potężną, wytrzymałą i ekscytującą. 

Pojemny akumulator oraz zapewnione bezpieczeństwo:

Wyposażona w spory akumulator 15Ah 48V, hulajnoga elektryczna KuKirin G2 Pro pokona do 55km na pełnym ładowaniu, co wystarcza na dojazdy do pracy i dzienne wycieczki. Czas ładowania akumulatora 15Ah 48V wynosi ok. 7-8 godz. Hulajnogę elektryczną KuKirin G2 Pro zaprojektowano z podwójnymi hamulcami tarczowymi, aby pozwalać Ci hamować bezpiecznie, a także 6 jasnymi lampami oświetlającymi Twoją drogę, co zapewnia Ci wszechstronną ochronę. 

Odpowiedna amortyzacja oraz mocny i zintegrowany design:

Dzięki 4 silnym amortyzatorom, hulajnoga elektryczna KuKirin G2 Pro posiada doskonałą amortyzację, oferując płynną i komfortową jazdę nawet po wyboistym terenie. Rama hulajnogi elektrycznej KuKirin G2 Pro wykonana jest z wysoce wytrzymałego stopu aluminium w zintegrowanym designie, który jest solidny i wytrzymały. Dzięki składanemu designowi możesz złożyć hulajnogę elektryczną KuKirin G2 Pro do mniejszego rozmiaru dla łatwego przenoszenia.

KukirinG2

Szczegółowe odniesienia

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij