Misja mobi

Rozpowszechnianie małych elektrycznych pojazdów zarówno w Polsce jak i całej Europie. Oferowanie najlepszej jakości oraz innowacyjnych produktów w segmencie e-mobilności. Najlepsza możliwa opieka nad użytkownikiem zarówno przed zakupem jak i w trakcie użytkowania naszych e-pojazdów.

Nasza wizja

Zbudowanie silnej polskiej organizacji z największym udziałem na rynku polskim i kluczowym na rynku europejskim w branży małej elektromobilności. Firma oparta na profesjonalizmie w sprzedaży, kompetencji w serwisie, odwadze w marketingu oraz innowacyjności w dziale R&D.

Mobi.pl Powstała z Pasji do elektromobilności

Jesteśmy polską firmą stworzoną przez pasjonatów elektromobilności. Nasz zespół składa się z młodych ludzi, dla których nowe technologie oraz ekologia to motor napędowy do działania i tworzenia nowych produktów.

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla szerokiego grona odbiorców o różnych potrzebach.

Chcemy, aby produkty z naszej oferty towarzyszyły klientom, którzy nam zaufali każdego dnia, wspierając ich w dojeździe do pracy, relaksie w parku czy też poprzez produkty medyczne ułatwiały codzienne czynności.

Dlatego wciąż poszukujemy nowych dróg rozwoju, na bieżąco testujemy nowe urządzenia i podążamy za nieustannie zmieniającym się rynkiem! Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż, również istotny jest dla nas serwis!

Dlaczego? Ponieważ wszystkie naprawy realizowane są na miejscu przez wykwalifikowanych techników. A nasi dystrybutorzy, nieustannie szkolą się, aby w każdym miejscu Polski, profesjonalnie móc realizować naprawy naszych sprzętów.

Tysiące godzin przy projektowaniu Marek

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie spędziliśmy tysiące godzin przy powstawaniu naszych marek, aby zagwarantować ich najwyższą jakość, mistrzowską technologię i piękny design. Jest to elita wśród najbardziej innowacyjnych produktów dostępnych na rynku.

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij