Kategoria: Vsett

Vsett Intelligent Technology Co. to stosunkowo młoda firma, która powstała w 2018 roku. Zajmuje się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem hulajnóg elektrycznych. Produkty firmy Vsett wykonywane są z najwyższej jakości materiałów.
(0)
1 999,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Rekomendowana cena producenta:
2 999 zł  -37%

...
(0)
2 299,00 zł
Wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
2 999 zł

...
(0)
3 998,99 zł
Dostępne, wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
5 999 zł

...
(0)
5 400,00 zł
Dostępne, wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
6 999 zł...

(0)
5 999,00 zł

Rekomendowana cena producenta:
7 499 zł

...

Vsett

Vsett Intelligent Technology Co. to stosunkowo młoda firma, która powstała w 2018 roku. Zajmuje się badaniami, rozwojem, produkcją,  sprzedażą i serwisem hulajnóg elektrycznych. Produkty firmy Vsett wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Oferta firmy obejmuje zarówno hulajnogi miejskie jak i terenowe. Vsett spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów, nieustannie doskonaląc swoje produkty.  Hulajnogi elektryczne  Vsett znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zapoznaj się z ich ofertą!

Vsett – czym charakteryzują się hulajnogi tego producenta?

Vsett tworzy  hulajnogi wysokojakościowe  i zaprojektowane z myślą o osobach, które oczekują od tego typu pojazdów niezawodności i wytrzymałości. Co wyróżnia hulajnogi elektryczne Vsett?

  • Duża moc silnika. Każdy model został wyposażony w silnik, który pozwala na szybkie osiągnięcie maksymalnej prędkości. Moc poszczególnych pojazdów kształtuje się od  650W  do aż  3000W.
  • Innowacyjny system zabezpieczenia. Aby uruchomić hulajnogę, należy najpierw przyłożyć unikalną kartę do czytnika znajdującego się na kierownicy pojazdu. To sprawia, że stajesz się jedynym użytkownikiem hulajnogi.

Każda  hulajnoga elektryczna Vsett  jest wyposażona w we wszelkie niezbędne elementy, które zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę. Hulajnogi mają  duże opony  oraz podwójną amortyzację, dzięki czemu jazda jest płynna i przyjemna. 

Ile kosztują hulajnogi Vsett?

Koszt hulajnogi elektrycznej  zależy od różnych parametrów pojazdu (np. mocy silnika, dystansu jaki można pokonać na jednym ładowaniu, etc) oraz od tego, do jakich warunków jest on przeznaczony. Najtańsza  hulajnoga elektryczna  marki Vsett kosztuje już około 5 tys. złotych. Najdroższe modele, między innymi najbardziej zaawansowany model  Vsett 11+  kosztują około 14-15 tys. złotych. Cena ta nie bierze się znikąd. Ten model hulajnogi jest wyposażony w dwa silniki o łącznej mocy  3000W, dzięki którym może rozwinąć prędkość do 85 km/h, pokonując przy tym bardzo długie trasy.

Dlaczego warto zainwestować w hulajnogę elektryczną?

Hulajnogi elektryczne zyskują na popularności z wielu powodów. Dlaczego warto zainwestować w ten  nowoczesny środek transportu?

  • Pozwalają szybko się przemieszczać, unikając korków i tłumu pasażerów w komunikacji miejskiej. 
  • Są ekologiczną alternatywą dla samochodów.
  • Są tańsze w eksploatacji niż samochody, wymiana części jest znacznie tańsza i łatwiejsza.  Ładowanie hulajnogi  również jest tańsze niż tankowanie.
  • Hulajnogi zajmują mało miejsca, więc mogą stanowić także alternatywę dla rowerów, które wymagają więcej miejsca do przechowywania.

Hulajnoga Vsett – kupuj w Mobiway!

Vsett to renomowany producent hulajnóg, dlatego nie mogło zabraknąć go w naszej ofercie. W Mobiway znajdziesz różne hulajnogi marki Vsett: modele miejskie oraz terenowe. Oferujemy także części zamienne do modeli hulajnóg Vsett. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej wyboru konkretnej hulajnogi, nasi doradcy fachowo ci podpowiedzą. Zapewniamy także serwis pogwarancyjny.

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij