Kategoria: Techlife

Jeśli szukasz dobrej i niezawodnej hulajnogi elektrycznej, wybieraj wśród renomowanych producentów. Dlaczego to tak ważne? Firmy, które specjalizują się w tego typu sprzęcie gwarantują, że ich produkty są konstruowane przy użyciu najnowszych technologii, części są dobrej jakości, a nad wszystkim czuwają wyspecjalizowani fachowcy. Jednym z liderów na rynku hulajnóg jest firma Techlife. Produkty tej marki znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
(0)
2 599,00 zł
Dostępne, wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
2 999 zł

...
(0)
3 199,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Rekomendowana cena producenta:
3 499 zł

...
(0)
3 649,00 zł

Rekomendowana cena producenta:
3999 zł  8%

...
(0)
5 788,42 zł
Dostępne, wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
6 999 zł -20%

...
(0)
5 799,00 zł

Rekomendowana cena producenta:
6999 zł  -14%

...
(0)
6 799,00 zł

Rekomendowana cena producenta:
7999 zł  -14%

...
(0)
6 998,99 zł
Dostępne, wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
7 999 zł

...
(0)
7 499,00 zł
Dostępne, wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
8999 zł

...
(0)
8 299,00 zł
Dostępne, wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
9999 zł

...

Techlife

Jeśli szukasz  dobrej i niezawodnej hulajnogi elektrycznej,  wybieraj wśród renomowanych producentów. Dlaczego to tak ważne? Firmy, które specjalizują się w tego typu sprzęcie gwarantują, że ich produkty są konstruowane przy użyciu najnowszych technologii, części są dobrej jakości, a nad wszystkim czuwają wyspecjalizowani fachowcy. Jednym z  liderów  na rynku  hulajnóg  jest firma  Techlife. Produkty tej marki znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Hulajnogi Techlife – czym się wyróżniają?

Firma  Techlife  to dynamicznie rozwijająca się marka  wysokiej jakości sprzętu elektronicznego  w Europie. Głównym celem marki jest projektowanie, konstruowanie i produkcja najwyższej jakości urządzeń elektrycznych m.in.:  wózków inwalidzkichprzystawek do wózków inwalidzkihulajnóg oraz innych pojazdów zasilanych energią elektryczną.

Hulajnogi produkowane przez firmę Techlife są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających konsumentów, którym zależy na sprzęcie niezawodnym, dobrej jakości, a przy tym o ciekawym designie.

Najlepszą cechą i wyróżnikiem  hulajnóg Techlife są  mocne silniki.  Każda hulajnoga elektryczna Techlife może pochwalić się ogromną mocą, osiągającą (zależnie od modelu) od  300W  do nawet  3200W.  Kolejną  zaletą pojazdów  Techlife  są akumulatory, które zapewniają wiele godzin jazdy bez potrzeby ładowania. 

Techlife sklep – co znajduje się w ofercie tego producenta?

Techlife producent  oferuje właściwie każdy rodzaj hulajnóg, jaki można sobie wymarzyć. Oferta jest tak opracowana, by zaspokoić potrzeby wszystkich miłośników jazdy na tym pojeździe i zawiera:

Asortyment firmy Techlife to nie tylko hulajnogi elektryczne, ale także przystawki do wózków inwalidzkich oraz skutery inwalidzkie. Aby ułatwić użytkowanie hulajnóg Techlife, producent zapewnia także części zamienne do produkowanych przez siebie pojazdów. Dzięki temu, bez problemu znajdziesz odpowiedni do swojego modelu hulajnogi akumulator, siodełko, ładowarkę, oświetlenie, pompkę, lusterko i inne gadżety. 

Czy warto inwestować w hulajnogę elektryczną?

Hulajnogi elektryczne od kilku lat robią prawdziwą furorę na polskich drogach. Czy to tylko chwilowa moda czy warto zainwestować w pojazd tego typu i cieszyć się nim przez lata? Biorąc pod uwagę silny trend ekologiczny, prognozy są pozytywne: hulajnogi przez długi czas będą stanowić alternatywny dla samochodu i komunikacji miejskiej środek transportu.  Dlaczego warto kupić elektryczną hulajnogę?

  • Pozwala ominąć korki i szybko dojechać do pracy/na uczelnię.
  • Ułatwia bycie ekologicznym - można zrezygnować z auta, a jednocześnie nie trzeba cisnąć się z innymi pasażerami w komunikacji miejskiej. Wybierając hulajnogę zmniejszasz emisję spalin!
  • Jest kompaktowa i lekka, dlatego swobodnie zniesiesz ją po schodach czy złożysz wchodząc do budynku.
  • Zajmuje mało miejsca, dlatego sprawdzi się u osób, które nie mają miejsca na przykład na rower.
  • Jest bardziej ekonomiczna niż auto – ładowanie jest znacznie tańsze niż tankowanie.

Hulajnogi elektryczne Techlife – kupuj w Mobiway!

Hulajnogi elektryczne Techlife  to część oferty naszego sklepu. W Mobiway stawiamy na renomowanych, sprawdzonych producentów, dlatego nie mogło wśród nich zabraknąć właśnie firmy Techlife. Poza samymi hulajnogami, znajdziesz u nas również części zamienne do pojazdów tego producenta. Nasi doradcy z chęcią fachowo ci doradzą w wyborze najodpowiedniejszego modelu. Gwarantujemy również wyspecjalizowany serwis i pomoc pogwarancyjną. 

FAQ:

Czy Techlife to polska firma?

Tak,  Techlife  to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją oraz dystrybucją hulajnóg elektrycznych, skuterów elektrycznych oraz elektrycznych przystawek do wózków inwalidzkich. Firma ta z sukcesem sprzedaje swoje produkty na  europejskim rynku hulajnóg elektrycznych,  oferując produkty ze świetną relacją ceny do jakości.

Ile kosztuje hulajnoga Techlife?

Firma Techlife oferuje różne kategorie hulajnóg: od pojazdów dla dzieci, poprzez hulajnogi miejskie, aż do hulajnóg wyczynowych i terenowych. Ceny poszczególnych hulajnóg są więc zależne od tego, do jakiego rodzaju jazdy pojazd jest przeznaczony. Na cenę wpływają także poszczególne parametry każdego urządzenia.  Zakres cenowy hulajnóg Techlife  rozpoczyna się od około 3 tys. złotych. Im bardziej zaawansowany model, tym droższy. 

Model najbardziej zaawansowany, czyli  X9,  który jest wyposażony w dwa silniki o łącznej mocy aż 3200W i błyskawicznie rozpędza się do 100 km/h kosztuje na przykład niemal 14 tys. złotych. Cena bierze się stąd, że został wyposażony w pojemny  akumulator LG,  który po pełnym naładowaniu zapewnia nawet 120 km jazdy bez przerwy, szeroki podest, 11-calowe opony,  hydrauliczne hamulce tarczowe,  duży wyświetlacz, 2 przednie i 2 tylne amortyzatory oraz mocne oświetlenie LED

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij