Kategoria: Hulajnogi dla dzieci

Hulajnogi elektryczne to niezwykle popularny środek transportu, będący alternatywą dla samochodu oraz komunikacji miejskiej. Chętnie jeżdżą nimi dorośli, bo jest ekologiczny i ekonomiczny, ale to pojazd, który sprawia także wiele frajdy dzieciom!
(0)
1 999,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Rekomendowana cena producenta:
2 999 zł  -37%

...
(0)
2 299,00 zł
Wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
2 999 zł

...
(0)
2 599,00 zł
Dostępne, wysyłka 24h

Rekomendowana cena producenta:
2 999 zł

...
(0)
3 199,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Rekomendowana cena producenta:
3 499 zł

...
(0)
3 399,00 zł

Rekomendowana cena producenta:
3999 zł

...
(0)
3 649,00 zł

Rekomendowana cena producenta:
3999 zł  8%

...
(0)
3 799,00 zł

Rekomendowana cena producenta:
4999 zł  

...

Hulajnogi dla dzieci

Hulajnogi elektryczne to niezwykle popularny środek transportu, będący alternatywą dla samochodu oraz komunikacji miejskiej. Chętnie jeżdżą nimi dorośli, bo jest ekologiczny i ekonomiczny, ale to pojazd, który sprawia także wiele frajdy dzieciom! Jeśli szukasz odpowiedniego modelu e-hulajnogi dla swojej pociechy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W Mobiway znajdziesz duży wybór hulajnóg elektrycznych, a dodatkowo – nasz zespół doradców z przyjemnością doradzi ci podczas zakupu.

Hulajnoga elektryczna dla dziecka – jakie modele znajdziesz w Mobiway?

W Mobiway wyselekcjonowaliśmy najciekawsze modele hulajnóg elektrycznych od renomowanych producentów: Vsett, Tibo czy Techlife.

Na jakie modele z naszej oferty warto zwrócić uwagę?

  • Hulajnoga Elektryczna Techlife X5 LIMITED EDITION - 10.4Ah 36V – posiada mocny silnik (350W), który zapewnia efektywną jazdę nawet pod górkę oraz pozwala rozwijać prędkość aż do 30km/h. Jest wyposażona w podwójny amortyzator, który gwarantuje komfortową jazdę w każdym, nawet wymagającym terenie. Co szczególnie ważne przy hulajnogach dziecięcych – jest dobrze oświetlona z przodu i z tyłu. Ma także regulowaną wysokość kierownicy, dzięki czemu może służyć dziecku wiele lat, dopasowując się do jego wzrostu.
  • Hulajnoga Elektryczna Vsett 8+ - 16Ah 48V – ta hulajnoga to produkt o bardzo dużej mocy, którą zapewniają dwa silniki, każdy mający aż 800W! Prędkość, którą może rozwijać ten pojazd to nawet 40 km/h. Jest to model o bardzo dużej wytrzymałości – na jednym ładowaniu można przejechać do 50 km. Hulajnoga ta wyróżnia się także bardzo ciekawym, charakterystycznym designem.
  • Hulajnoga Elektryczna VSETT MINI - 7,8Ah 36V to model przeznaczony lżejszym i mniejszym użytkownikom. Mimo swojej lekkości, ma zaskakująco dużą moc: silnik 350 W. Hulajnoga ma 3 tryby jazdy: eco, drive i sport. W trybie sport osiąga prędkość do 30 km/h.
  • Hulajnoga Elektryczna Techlife X6 - 13Ah 48V to model, który dzięki solidnym amortyzatorom i pompowanym kołom zapewnia użytkownikowi komfortową i bezpieczną jazdę. Jest też bardzo wytrzymały – na jednym ładowaniu można przejechać nawet 45 km. Duży silnik (600W) umożliwia rozwinięcie prędkości aż do 40 km/h.

Modele, które proponujemy w Mobiway pochodzą od najlepszych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz produkt o doskonałych parametrach i nieporównywalnej jakości. Nie wiesz, którą hulajnogę wybrać? Skontaktuj się z nami!

E-hulajnoga dla dziecka – czym się kierować przy wyborze?

Wybór hulajnogi elektrycznej dla dziecka powinien być dobrze przemyślany. To pojazd, który zapewnia niezwykle dużo frajdy, powinien być jednak bezpieczny i dopasowany do możliwości i wieku malucha. Inną hulajnogę należy kupić nastolatkowi, a inną 9- czy 10-latkowi. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

  • Wielkość hulajnogi. Duży podest jest bardzo wygodny, gdy z hulajnogi korzysta dorosły, ale w przypadku dziecka nie trzeba się kierować jego wielkością. Dziecku wystarczy nieco mniejsza, a dzięki temu bardziej poręczna hulajnoga.
  • Waga. To bardzo ważny parametr, biorąc pod uwagę to, że dziecko będzie pewnie chciało samo swoją hulajnogę gdzieś przenieść albo jechać nią do szkoły i tam na przykład złożyć. Hulajnogi, które ważą więcej niż 20 kg dla większości dzieci będą już zbyt ciężkie.
  • Wysokość kierownicy. Hulajnoga elektryczna to kosztowny pojazd, dlatego dobrze kupić model, który posłuży lata. Ważna jest zatem regulowana kierownica, która będzie „rosła” wraz z dzieckiem, to znaczy dopasowywała się wysokością do jego wzrostu.
  • Maksymalna prędkość z ograniczeniem. O ile dorośli mogą sobie na elektrycznym pojeździe poszaleć z prędkością, o tyle dzieci powinny być pod tym względem raczej ostrożne. Dobrym wyborem będą więc modele, które mają wbudowane tryby jazdy, ograniczające rozwijanie prędkości.
  • Zasięg. Dobrze jest, jeśli e-hulajnoga ma duży zasięg (minimum 20-25 km), ponieważ na jednym ładowaniu dojedzie dużo dalej. Jednak większy zasięg = większy (i cięższy) akumulator, który podnosi masę całego pojazdu. Rodzice muszą się więc zastanowić, co jest w tym przypadku istotniejsze.

Idealna hulajnoga dla dziecka powinna być więc mała i dość lekka, mieć regulację wysokości kierownicy i ograniczoną prędkość. Modele, które cechują się tymi parametrami, znajdziesz w naszym sklepie!

Hulajnoga elektryczna dla dziecka – pomysł na prezent

Hulajnogi elektryczne to gadżety, które dają dzieciom naprawdę wiele frajdy. Można traktować je jako środek transportu (pamiętając o przepisach drogowych z nimi związanych!), ale także po prostu jako zabawkę, którą można jeździć po podwórku czy skateparkach. Z tego powodu ten typ pojazdu elektrycznego jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Dziadkowie czy rodzice chrzestni często mają problem z tym, co kupić dziecku zamiast zabawek czy elektronicznych gadżetów typu smartfon.

Odpowiedź jest prosta! Hulajnoga kupiona zamiast tradycyjnego roweru na komunię, na urodziny czy Dzień Dziecka to radość gwarantowana!

Hulajnogi elektryczne są niezwykle popularne również wśród nastolatków – twoja kilkunastoletnia pociecha także z pewnością ucieszy się z designerskiego pojazdu o dobrych parametrach!

Na szczycie
Wózek
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij